جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

سامانه کنترل تردد پارکینگ اختصاصی

جهت مشاهده ویدئو های بیشتر از فرافن سامانه آسیا کلیک کنید.

فرافن سامانه آسیا نماینده انحصاری پگاسوس تایوان (Pegasus) و تولید کننده ی سیستم های کنترل تردد (کنترل دسترسی) RFID، سیستم کنترل تردد (کنترل دسترسی) پارکینگ RFID خود را با استفاده از تجهیزات کنترل تردد (کنترل دسترسی) این شرکت ارائه می نماید. Pegasus از برندهای برتر آسیایی در زمینه کنترل تردد (کنترل دسترسی) بوده و برای کنترل تردد (کنترل دسترسی) پارکینگ RFID ریدرهای برد بلند UHF (آنتن برد بلند) RFID  با کنترلرهای تردد (اکسس کنترل) پیشرفته خود را پیشنهاد می نماید. سخت افزار کنترل تردد (اکسس کنترل) مطمئن و کارا به همراه یک نرم افزار کنترل تردد پارکینگ RFID ساده بسیاری از نیازمندیهای یک سیستم کنترل تردد (کنترل دسترسی) پارکینگ RFID را برای سازمانهای کوچک و مجتمع های مسکونی پاسخگو است.

با توجه به اینکه نکته که امروزه مدیریت پارکینگ از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین استفاده از نیروی انسانی با خطا و مشکلاتی همراه است، استفاده از سیستم های مدیریت هوشمند پارکینگ، جهت کنترل تردد و ثبت ورود و خروج و مدیریت پارکینگ پیشنهاد میشود. از مزیت های این سیستم مدیریت هوشمند میتوان به کاهش اتلاف وقت خودرو ها، حذف نسبی نیروی انسانی، گزارش گیری از تردد های انجام شده، نظارت و مدیریت بهتر اشاره کرد.

طرز کار سامانه

طرز کار این سیستم مدیریت پارکینگ به گونه ای است که یک ریدر برد بلند rfid ( انتن برد بلند uhf) جلوی درب ورودی به گونه ای نصب میشود که هنگام ورود، خودرو مستقیما جلوی آن قرار گیرد. این ریدر به دستگاه کنترل تردد (کنترل دسترسی) یا همان اکسس کنترل متصل میشود و این دستگاه نیز به درب اتوماتیک یا راهبند متصل می گردد و فرمان باز شدن درب را به درب اتوماتیک یا راهبند می دهد.

هنگام ورود خودرو، آنتن برد بلند uhf  شماره یونیک موجود روی تگ rfid که بر روی شیشه ماشین نصب شده است را خوانده و اطلاعات را به دستگاه کارتخوان یا اکسس کنترل میدهد، اگر این کد قبلاً برای دستگاه کنترل تردد تعریف شده باشد دستگاه فرمان باز شدن درب را به رله فرستاده و درب برای ورود به پارکینگ باز میشود.

فرایند خروج از پارکینگ هم به همین صورت انجام میشود ولی نکته قابل ذکر این است که برای خروچ باید از یک ریدر RFID و کارتخوان دیگر اسفاده کرد. 

 پیشنهاد میگردد ، جهت انتخاب دقیق و صحیح ریدر های برد بلند (آنتن های برد بلند) و اطلاع از قیمت ریدر های برد بلندUHF (آنتن های برد بلند RFID) مقاله زیر را مطالعه فرمایید.

استفاده از سیستم های پلاک خوان به جهت اینکه شناسایی آن ها بر اساس تصویربرداری از پلاک خودرو میباشد دارای خطاهایی است.   

کنترل تردد پارکینگ اختصاصی،  آنتن های برد بلند RFID یا  سیستم پلاک خوان ؟

به طور مثال اگر پلاک خودرو کثیف یا به هر دلیل مخدوش باشد فرایند شناسایی خودرو جهت مدیریت پارکینگ با مشکل رو به رو خواهد شد. همچنین به دلیل وابسته بودن سیستم به کیفیت دوربین های مداربسته، عکس برداری با وضوح پایین نیز، احتمال ثبت پلاک اشتباه و ایجاد اختلال در روند مدیریت پارکینگ را تشدید میکند. قابل ذکر است در فصل زمستان که پلاک خودرو ها به دلیل سرما و آبگرفتگی معابر اغلب کثیف و گلی هستند، امکان ایجاد اختلال های گفته شده به مراتب بیشتر میشود.

 همچنین نور محیط نیز در دریافت تصویر پلاک تأثیر به سزایی دارد و ممکن است در ساعاتی از روز، پلاک خوانی به خوبی انجام شود و مثلاً هنگام طلوع یا غروب آفتاب که هوا نیمه روشن می شود کیفیت پلاک خوانی به شدت افت کند.

لذا برای پارکینگ های اختصاصی که خودرو های تردد کننده از قبل مشخص هستند سیستم RFID بسیار کاربردی تر است و کارآیی بیشتری دارد.

PK-UHF201 و PK-UHF101 و UHF81 ریدرهای برد بلند UHF (آنتن برد بلند) rfid ایده آل برای کنترل تردد (کنترل دسترسی) خودرو می باشند. این ریدرهای برد بلند UHF (آنتن برد بلند) rfid امکان خواندن و نوشتن تگهای rfid  پسیو UHF را فراهم می آورد. 

کنترل تردد پارکینگ اختصاصی ، ریدر های برد بلند RFId

پشتیبانی از تگهای rfid پسیو (بدون باطری) و امکان تنظیم فاصله خواندن تگ های rfid  از 3 تا 15 متر و امکان نصب در فضای باز، کاربر را از استفاده از ریموت کنترل ها و مشکلات متعدد آنها بی نیاز کرده و در مبادی پر تردد علاوه بر خودکار نمودن باز شدن درب های پارکینگی یا راهبند و ثبت ترددها، صرفه جویی قابل ملاحظه ای نیز در هزینه های پارکینگ به همراه خواهد داشت.

برای مدیریت و کنترل تردد (کنترل دسترسی) پارکینگ با ریدرهای برد بلند UHF (آنتن برد بلند) RFID  می توان از کنترلر(اکسس کنترل) PC-6750 (دارای دو پورت ریدر RFID) و یا سایر کنترلرهای (اکسس کنترل های) پگاسوس همچون PP-85 ،PP-87 ،PP-6750 ،PP3702 استفاده نمود. 

کنترل تردد پارکینگ اختصاصی ، کنترلرهای کنترل تردد ( اکسس کنترل )

این کنترلر ها(اکسس کنترل ها)  توانایی پردازش داشته و کارکرد سامانه مدیریت پارکینگ rfid، بدون وجود یک کامپیوتر دائم روشن را به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته تضمین می نماید و امکانات زیر را فراهم می آورند.

• مدیریت تگ های rfid مجاز (حذف، اضافه و استعلام)

• تعریف تاریخ اعتبار و انقضاء برای تگ های rfid

• جلوگیری از ورود مجدد با استفاده از یک تگ rfid مجاز

• تعریف زمانبندی برای تردد (مثلاً منع تردد در ایام تعطیل) و یا در ساعاتی خاص از روز های هفته

• ثبت زمان تردد ها با امکان گزارشگیری  از نرم افزار مدیریت پارکینگ

• امکان کنترل چند مسیر با اضافه کردن ماژول رله در ریدرهای برد بلند UHF (آنتن برد بلند) RFID

  محصولات مرتبط شرکت فرافن سامانه آسیا

یکی دیگر از کنترلر ها (اکسس کنترل) ی پر طرفدار دستگاه کنترل تردد (کنترل دسترسی) fg-16  میباشد.

این دستگاه کنترل تردد (اکسس کنترل)  با دارا بودن دو وردی ویگند (wiegand) امکان اتصال دو ریدر برد بلند UHF (آنتن برد بلند) RFID را مهیا میکند که میتواند از لحاظ اقتصادی بسیار با صرفه باشد.

کنترل تردد پارکینگ اختصاصی ، ریدر های برد بلند RFId

همچنین این دستگاه کنترل تردد (اکسس کنترل) با دارا بودن صفحه نمایشگر و پشتیبانی از زبان فارسی کار تعریف تگ های RFID را بسیار راحت نموده و به صورت کامل مستقل و بدون نیاز به کامپیوتر میتوان تگ های RFID را در آن تعریف نمود. ضمن اینکه با دارا بودن پورت شبکه امکان اتصال به نرم افزار مدیریت پارکینگ RFID را امکان پذیر نموده است.

در سیستم مدیریت پارکینگ RFID مبتنی بر ریدرهای برد بلند UHF (آنتن برد بلند) RFID از تگ های RFID پسیو (بدون باتری) مادام العمر برای شناسایی استفاده می شود که مزایای زیر را در بر دارد:         

کنترل تردد پارکینگ اختصاصی ، تگ های بدون باتری RFID

•    عدم نیاز به تعویض باتری و کاهش هزینه های نگهداری

•    قیمت بسیار ناچیز تگ RFID نسبت به ریموت کنترل 

•   حذف خرابی های ناشی از زمین خوردن یا خرابی باتری و یا گم شدن ریموت کنترل                                             

•    الصاق تگ RFID بصورت برچسب RFID به خودرو و عدم امکان استفاده غیر مجاز از تگ RFID

•    امکان استفاده از کارتهای RFID چند منظوره (کارت حضور و غیاب RFID + کارت پارکینگ RFID)

موارد کاربرد

 • مدیریت پارکینگ RFID صنایع و کارخانجات
 • مدیریت پارکینگ RFID بانکها و موسسات مالی
 • مدیریت پارکینگ RFID بیمارستانها و مراکز درمانی
 • مدیریت پارکینگ RFID مجتمع های تجاری و اداری
 • مدیریت پارکینگ RFID مجموعه های فرهنگی و ورزشی
 • مدیریت پارکینگ RFID مجتمع ها و شهرک های مسکونی
 • مدیریت پارکینگ RFID شرکت ها و سازمانهای دولتی و خصوصی
کنترل تردد پارکینگ اختصاصی ، فرافن سامانه اسیا

مزایای استفاده از سیستم کنترل مدیریت پارکینگ rfid پارکینگ UHF

 • عدم نیازمندی به ریموت کنترل ها
 • کاهش خطای انسانی در کنترل و ثبت ترددها در مدیریت پارکینگ RFID
 • راحتی و آسایش با کنترل و ثبت اتوماتیک تردد در مدیریت پارکینگ RFID
 • مدیریت ترددها با حذف، اضافه و زمانبندی مجوزها در مدیریت پارکینگ RFID
مزایای استفاده از سیستم کنترل مدیریت پارکینگ rfid پارکینگ UHF
 • افزایش امنیت و بهره وری با ثبت اتوماتیک ترددها  در مدیریت پارکینگ RFID
 • قابلیت افزایش امکانات مطابق نیازهای خاص یک سازمان در مدیریت پارکینگ RFID
 • حذف هزینه بکارگیری نیروی انسانی در کنترل و ثبت تردد در مدیریت پارکینگ RFID
 • مدیریت مرکزی سیستم توسط نرم افزار و تهیه گزارشات متنوع در مدیریت پارکینگ RFID
 • تشخیص و شناسایی خودرو از دور و در نتیجه عدم نیاز به توقف جهت باز یا بسته شدن درب ورود
 • مدیریت اخذ شارژ از ساکنین با اعمال محدودیت های تردد برای مصارف مسکونی در مدیریت پارکینگ RFID

رابط کاربری آسان

مهمترین بخش هر سامانه نرم افزار آن است. سامانه کنترل تردد پارکینگ اختصاصی برای مدیریت و نظارت و کنترل از نرم افزار فراگارد بهره می برد. این نرم افزار دارای رابط کاربری آسان است که با وسواس زیاد فراهم شده است به طوری که  اپراتور می تواند به راحتی افراد یا خودروهای جدید را با شماره کارت یا شماره پلاک اضافه یا حذف کرده و یا دسترسی آنها را تغییر دهد، تنظیمات را انجام داده، ترددها را مشاهده و نهایتاً به سادگی گزارش های مورد نظر را استخراج کند.  

نرم افزار کنترل تردد فراگارد، رابط کاربری آسان

امکان استفاده از کنترلر با ریدر داخلی یا ریدر های برد کوتاه جهت شناسایی با کارت RFID

ریدر های برد کوتاه جهت کاربری هایی مناسب است که نیاز به شناسایی تگ و کارت RFID از راه دور نمی باشد و می توان جهت افزایش قابلیت اطمینان از عملکرد سیستم، این ریدر ها را به یک کنترلر مجزا متصل نمود، به طوری که فرمان های اصلی تایید ورود و خروج از طریق این کنترلر صادر می شود.

کنترل تردد فراگارد

نوع دیگری از کنترلر ها وجود دارند که با داشتن یک ریدر داخلی برد کوتاه، سیستم کنترل تردد جامع و مستقلی را در اختیار شما قرار می دهند و وظیفه خواندن و شناسایی تگ و کارت RFID و همچنین صدور مجوز ورود و دسترسی را بر عهده دارند. همیشه استفاده از کنترلر قابلیت اطمینان  از کارکرد سیستم را بالاتر برده و کارکرد سیستم به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته را تضمین می کند.

با نصب ریدر های برد بلند، به سرعت و از فاصله چند متری، کارت و تگ های UHF شناسایی شده و علاوه بر تسهیل تردد (عدم نیاز به انجام هیچ عملی از طرف راننده)، سرعت تردد ها بالا می رود و مانع از ایجاد ترافیک و صف در ورودی پارکینگ ها می شود.

نرم افزار کنترل تردد فراگارد، ریدر متصل به کنترلر

سیستم کنترل تردد فراگارد، قابلیت اتصال به دوربین تحت شبکه و سامانه پلاک خوان فراگارد را دارا می باشد که می تواند توسط این سامانه تردد ها را بر اساس پلاک کنترل و ثبت نماید. این تصاویر به صورت آنلاین توسط اپراتور قابل مشاهده هستند و می توانید از آن ها گزارش تهیه کنید.

نرم افزار کنترل تردد خودرو، استفاده از دوربین برای پلاک خوانی در نرم افزار کنترل تردد فراگارد، نرم افزار فراگارد

امکان تعریف تاریخ شروع و پایان اعتبار برای ترددکنندگان

در نرم افزار سامانه کنترل پارکینگ فراگارد می توان برای خودروها و یا افراد تعریف شده در سیستم تاریخ شروع و پایان اعتبار مشخص نمود و تردد آنها را به یک بازه زمانی یا تاریخی محدود نمود. این ویژگی برای مجتمع های مسکونی برای واحد هایی که مستاجر هستند و یا در سازمان ها برای تردد کنندگان پیمانکار یا قراردادی، کاربرد زیادی دارد.

نرم افزار کنترل تردد فراگارد، امکان تعریف تاریخ شروع و پایان، نرم افزار پارکینگ، نرم افزار کنترل تردد خودرو

اعمال محدودیت تردد بر اساس ظرفیت پارکینگ و یا سهمیه استفاده کنندگان

در سامانه کنترل تردد فراگارد می توان ظرفیت پارکینگ را تعریف نمود و سامانه در صورت پر بودن پارکینگ اجازه ورود خودروهای بیشتر را بطور اتوماتیک نخواهد داد. همچنین می توان استفاده از فضای پارکینگ را سهمیه بندی نمود.

نرم افزار کنترل تردد خودرو، نرم افزار کنترل تردد فراگارد، امکان اعمال محدودیت در ظرفیت پارکینگ، نرم افزار پارکینگ

مثلاً در یک مجتمع مسکونی، هر واحد مجتمع، تعداد پارکینگ های مشخصی دارد، می توان سهمیه هر واحد را در سامانه تعریف نمود و اگر پارکینگ های یک واحد پر شود، سامانه به طور خودکار اجازه ورود خودروهای بیشتر آن واحد را نخواهد داد. مثلاً اگر یک واحد دارای 3 خودرو بوده و 2 جای پارکینگ داشته باشد، با ورود 2 خودرو آن واحد به پارکینگ، دسترسی خودرو سوم به پارکینگ بطور اتوماتیک بسته خواهد شد. 

باز کردن درب ها از طریق نرم افزار

 باز کردن درب در نرم افزار پارکینگ فراگارد، توسط اپراتور حاضر در پشت مانیتور قابل انجام است. این نوع تردد ها که از طریق باز کردن درب توسط اپراتور صورت می گیرد، به جهت ثبت شدن آن، کاملاً قابل پیگیری بعدی است. قابل ذکر است در سیستم های مجهز به دوربین، بلافاصله پس از باز شدن درب توسط اپراتور، تصویر ورودی نیز ثبت می شود که برای پیگیری های بعدی بسیار مفید است.

تگ TID، نرم افزار فراگارد، بازکردن درب از طریق نرم افزار کنترل تردد فراگارد

استفاده از TID تگ جهت امنیت بالا

استفاده از TID تگ های UHF، به دلیل داشتن شناسه ثابت و غیر قابل کپی سازی از جهت امنیتی بسیار با اهمیت است. فراگارد این امکان را با پشتیبانی از شناسه های 64 بیتی به خوبی فراهم می آورد.

استفاده از TID تگ جهت امنیت بالا

اخذ گزارشات متنوع از تردد ها مطابق نیاز مدیریت با تصویر یا بدون تصویر

امکان ثبت و ذخیره تردد ها به همراه تصاویر تردد و امکان دریافت گزارش از آنها مهمترین ویژگی نرم افزار کنترل تردد فراگارد می باشد. در نرم افزار فراگارد امکان گزارشگیری از تردد با تصویر یا بدون تصویر تردد، در بازه های زمانی دلخواه و با فیلترهای مورد نظر، ابزار بسیار قوی در اختیار مدیریت مجموعه قرار می دهد.

نرم افزار پارکینگ، نرم افزار فراگارد، اخذ گزارشات متنوع در نرم افزار کنترل تردد فراگارد

غیر فعال سازی موقت

در نرم افزار سامانه فراگارد با یک کلیک می توان دسترسی یک فرد یا خودرو را به طور موقت مسدود نمود، یا یک ریدر، دوربین یا کنترلر را به صورت موقت غیرفعال کرد.

نرم افزار کنترل تردد خودرو، نرم افزار پارکینگ، غیرفعال سازی موقت نرم افزار کنترل تردد فراگارد

نمایش اطلاعاتی همچون شماره پلاک، نام تردد کننده و ... بر روی نمایشگر

با تجهیز سامانه کنترل تردد به نمایشگر میتوانید اطلاعاتی مانند شماره پلاک، نام تردد کننده، و … را بر روی تابلو نمایشگر نمایش دهید. نمونه ای از کاربرد این ویژگی می تواند برای سازمانها، جهت اطمینان از ثبت تردد، و یا در اماکن با امنیت بالا، جهت نظارت اپراتور بر ترددها باشد.

نرم افزار کنترل تردد فراگارد، نمایش اطلاعات بر روی نمایشگر

تعریف انواع زمانبندی و تعریف تعطیلات برای مدیریت زمانی تردد ها

قابلیت تعریف زمان بندی های هفتگی و تعطیلات رسمی در سامانه فراگارد وجود دارد و می توان از این زمانبندی ها برای کنترل تردد مطابق زمانبندی های تعریف شده استفاده نمود. این ویژگی در سازمانها که نیاز به محدودیت تردد در زمانهای خاص مثلاً تعطیلات یا ساعات غیر اداری دارند بسیار مفید است.

نرم افزار کنترل تردد فراگارد، تعریف زمانبندی در نرم افزار فراگارد

مانیتورینگ و کنترل آنلاین تردد ها

در سامانه کنترل تردد فراگارد می توان تردد ها را بصورت آنلاین و با تصویر (در صورت وجود دوربین) از محل های مختلف (با نصب نسخه کلاینت روی کامپیوتر های مختلف)، مشاهده و نظارت نمود.

مانیتورینگ و کنترل آنلاین تردد ها، نرم افزار فراگارد

نرم افزار کنترل پارکینگ فراگارد قابلیت تعریف سریع کارت های RFID توسط ریدر رو میزی در پارکینگ های عمومی و خصوصی برای تمامی افراد و حتی مهمانان مجموعه را  امکان پذیر می سازد.

اختصاص شماره کارت به کاربران یا خودرو ها با استفاده از ریدر رومیزی

ایجاد پاپ آپ برای شرایط خاص

از ویژگی های کاربردی نرم افزار، امکان تعریف پاپ آپ هایی است که می توان از آن ها در شرایط خاص استفاده کرد. به طور مثال در صورتی که مالک یک خودرو بدهی دارد، یک پاپ آپ برای اپراتور نمایش داده می شود که اپراتور به صورت دستی می تواند اجازه عبور صادر نماید یا در صورت لزوم از تردد خودرو جلوگیری کند.

همچنین با این قابلیت می توان در صورت پر شدن ظرفیت پارکینگ، هنگام ورود خودرو های بیشتر، پاپ آپ مربوط به پر شدن ظرفیت را به اپراتور نمایش داد. 

ایجاد پاپ آپ در شرایط خاص در نرم افزار فراگارد

دسته بندی کاربران به گروه های مختلف

در نرم افزار پارکینگ فراگارد، امکان گروه بندی کاربران بر اساس دسته بندی های مختلف وجود داشته و می توان از این دسته بندی ها برای فیلتر کردن گزارش ها استفاده نمود. به صورت پیش فرض دپارتمان ها و گروه های کاربران به صورت مجزا تعریف شده اند و هر کدام دارای زیرگروه هایی می باشند. همچنین شما می توانید دسته های جدیدی را جهت گزارش گیری های متنوع تر تعریف نمایید.

نرم افزار پارکینگ، دسته بندی کاربران به گروه های مختلف، نرم افزار کنترل تردد خودرو

دسته بندی خودرو ها بر اساس نوع خودرو یا نوع پلاک

در نرم افزار کنترل پارکینگ فراگارد امکان گروه بندی خودرو ها نیز وجود دارد، به طوری که گروه بندی های انواع خودرو و همچنین انواع پلاک در نرم افزار به صورت پیش فرض تعریف شده است به طور مثال گروه هایی که برای دسته انواع خودرو تعریف شده است شامل: سواری، وانت، کامیون، تریلی، مینی بوس می باشد و گروه های مربوط به انواع پلاک شامل: شخصی، عمومی، پلیس، نیروی انتظامی، منطقه آزاد و تاکسی است. علاوه بر موارد ذکر شده، شما قادر خواهید بود جهت سهولت در گزارشگیری گروه های دیگری نیز تعریف کنید و یا گروههای موجود را تغییر دهید.

دسته بندی خودرو ها بر اساس نوع پلاک، نرم افزار پارکینگ فراگارد

تعریف اپراتورهای مختلف برای نرم افزار

یک سیستم امنیتی نیاز به سطوح مختلف دسترسی دارد. به طوری که  همه افراد، امکان دسترسی به کلیه تنظیمات، یا تعریف و حذف افراد را نداشته باشند. باتوجه به این موارد می توانیم اپراتورها (استفاده کننده گان نرم افزار) را تعریف نموده و به هر یک دسترسی های  مختلفی دهیم.

نرم افزار کنترل تردد خودرو، تعریف اپراتور های مختلف جهت اخذ گزارشات مالی، نرم افزار کنترل تردد خودرو

 در نرم افزار فراگارد به صورت پیش فرض سطوح دسترسی شامل: دسترسی کامل به تمامی تنظیمات نرم افزار، تنها مشاهده گر، و بدون هیچ گونه دسترسی (عدم نمایش منوی مربوطه) تعریف شده است. از همین جهت در نرم افزار پارکینگ فراگارد امکان تعریف سطوح مختلف دسترسی مانند: ادمین، مدیر، نگهبان وجود دارد که برای هر سطح میتوانیم اختیارات دسترسی، کنترلی و نظارتی مختلف را تعریف کنیم به طوریکه ادمین دارای دسترسی کامل به تمامی تنظیمات و سطوح دسترسی می باشد و مدیر، دسترسی به بخشی از تنظیمات مثلاً حذف و اضافه کردن کاربران و گزارشگیری را داشته باشد و نگهبان، کمترین دسترسی را دارا بوده و تنها قابلیت مشاهده تردد ها را داشته باشد. 

همچنین برای دسته بندی دقیق تر و نظارت بهینه تر گروه های اپراتوری نیز تعریف شده است که می توان یگ گروه اپراتوری را به یک ریدر اختصاص داد و بدین ترتیب فقط اپراتورهای آن گروه، امکان کنترل وقایع ناشی از آن ریدر را خواهند داشت.

قابلیت پشتیبانی از دوربین و ماژول های ورود و خروج و تعریف انواع محرک ها

با اضافه کردن دوربین، ماجول های IO، تابلوهای نمایشگر، ماجول اس ام اس، ماجول ویگند و … به سیستم، می توان قابلیت های سیستم را ارتقا داد و امکانات ویژه ای از سامانه گرفت. مثلاً می توان سامانه را به گونه ای پیکربندی نمود که :

قابلیت پشتیبانی از دوربین و ماژول های ورود و خروج و تعریف انواع محرک ها، نرم افزار کنترل تردد خودرو، نرم افزار فراگارد
  • با ورود یک کاربر غیر مجاز یک آلارم صوتی را به صدا درآورد.
  • با پر شدن پارکینگ چراغ قرمز در ورودی پارکینگ روشن شود و با خالی شدن پارکینگ چراغ سبز روشن شود.
  • اگر خودرویی بیش از حد مجاز تردد کند یک پاپ آپ برای اپراتور بالا بیاید.
  • اگر شخص خاصی تردد کند یک پیامک به شماره مورد نظر ارسال شود.
  • پلاکی تردد کند شماره پلاک از طریق ماجول ویگند به سیستم کنترل تردد دیگری ارسال شود
  • و بسیاری موارد دیگر

نتیجه

نیاز شما در پروژه سامانه کنترل تردد پارکینگ اختصاصی چیست؟ با سامانه کنترل تردد پارکینگ فراگارد دیگر نگران محدودیت های تکنولوژی کنترل دسترسی و هوشمند سازی پارکینگ خود نباشید.

سامانه کنترل تردد پارکینگ فراگارد یک سامانه جامع کنترل تردد است که می تواند برای کاربری های مختلف پارکینگ مورد استفاده قرار بگیرد و به دلیل انعطاف بالا و امکانات فوق العاده آن به راحتی می تواند به سایر دستگاه ها متصل شود و انواع تنظیمات و قوانین تردد و دسترسی برای گروه های مختلف را  پیاده و اجرا کند. به همین سبب قادر خواهید بود از سیستم کنترل تردد پارکینگ خود بیشترین استفاده و بهره برداری را داشته باشید.

همچنین نرم افزار جامع فراگارد با داشتن ویژگی های فوق العاده ی مدیریتی، دریافت گزارش و تنظیمات حرفه ای و همچنین رابط کاربری جامع و آسان، شما را در کنترل و نظارت این سامانه گسترده یاری می کند و همه ی این سخت افزار ها و تردد ها را می توانید به صورت یک جا از طریق یک سرور اصلی مدیریت نمایید.

جهت تهیه نرم افزار کنترل تردد فراگارد و دریافت مشاوره با کارشناسان شرکت فرافن سامانه آسیا تماس بگیرید.

شرکت فرافن سامانه آسیا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید