جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

گواهی نامه های فرافن

گواهی نامه ثبت اختراع

گواهی نامه ثبت اختراع

شرکت فرافن سامانه آسیا، درکنار تولید دستگاه های کنترل تردد (کنترل دسترسی) و داشتن نمایندگی از برترین شرکت های خارجی (پگاسوس تایوان)تولید کننده دستگاه های کنترل دسترسی (اکسس کنترل)، مفتخر به تولید ورقه های الکترونیکی با تراشه های NFC میباشد.

NFC یا به عبارتی Near Field Communication شکل توسعه یافته فناوری RFID است .به عنوان مثال از این ورقه های الکترونیکی که دارای تراشه های NFC می باشند در مدارک شخصی که امکان سواستفاده از آن ها وجود دارد ، استفاده میشود.

نمایندگی شرکت پگاسوس تایوان

نمایندگی شرکت پگاسوس تایوان

کنار تولید دستگاه های کنترل تردد (کنترل دسترسی)، توانسته است نمایندگی برترین شرکت های تولید کننده خارجی سیستم های اکسس کنترل را کسب کند.

شرکت پگاسوس تایوان، فعالیت خود را از سال 1983 در زمینه تولید محصولات اکسس کنترل (کنترل تردد) آغاز نموده است. در این مدت 38 ساله توانسته خود را در جمع بهترین تولید کنندگان سیستم های کنترل تردد (اکسس کنترل) در جهان قرار دهد.

شرکت پگاسوس تایوان با بررسی توانایی های شرکت فرافن سامانه آسیا ، نمایندگی انحصاری محصولات خود را در اختیار این شرکت قرار داده است.

پروانه تولید

پروانه تولید

شايد روزي که براي اولين بار فرستنده رادیويي در سال 1319 در تهران نصب گرديد و اولين گيرنده رادیويي توانست صداي فرد گوينده را دريافت کند، کسي فکر نميکرد که دنياي الکترونيک به چنين پيشرفتي دست يابد که هم اکنون زندگي بشر بدون آن امکان پذير نمي باشد. اتحاديه توليدکنندگان و تعميرکاران تجهیزات الکترونیک وحفاظتی تهران با تحت پوشش قرار دادن 12رده صنفي مشغول به فعاليت ميباشد و اعضا شريف اين اتحاديه که از قشر زحمتکش و فعال و با دانش اصناف کشور ميباشند توانسته اند نيازهاي هموطنان گرامي را در زمينه خدمات فني الکترونيک و سیستمهای حفاظتی به نحوي شايشته انجام دهند.

اتحادیه صنف تولید کنندگان و تعمیرکنندگان تجهیزات الکترونیکی و حفاظتی تهران

تاریخچه تشکیل اتحادیه

در آذر ماه 1344 سندیکای مهندسی با همت جمعی از پیشکسوتان نف با چندین بار ملاقات با شهردار وقت و ریاست اتاق بازرگانی و رئیس شورای خواربار تشکیل سندیکای مهندسین و متخصصین الکترونیک را دریافت نمودند.

سنديکاي مهندسين ومتخصصين تهران و حومه طبق ماده 25 قانون کار در تاريخ 1344/7/27 به شماره 75در اداره کل روابط اداره کار به ثبت رسيد .فعاليت چشمگير سنديکا موجب گرديد شوراي عالي اصناف و اتاق بازرگاني بعضي از اصناف را که در ارتباط با لوازم برقي بودند نظير تعمير کاران يخچال وکولر ولباسشوئي وتعميرکاران ژنراتور والکتروموتور وچند صنف ديگر را به سنديکا معرفي و آنان نيز با استقبال از اين موضوع عضويت سنديکا را پذيرفتند ومدت زماني نگذشت که تعداد اعضا به بيش از پانصد نفر بالغ گرديد که پس از آن چندين بار انتخابات به عمل آمد پس از انفلاب شکوهمند ملت شريف ايران با پشتکار و مکاتبات فراوان شوراي انقلاب اتحاديه هاي صنفي تحت نظارت هيئت نظارت را در تاريخ 1363/3/7 به رسمبت شناخت وسنديکاي مهندسين ومتخصصين با نام اتحاديه صنف تعميرکاران لوازم برقي تهران طي نامه شماره 589 در تاريخ 1363/11/2 تحت شمار 66 به ثبت رسيد و رسميت يافت.

در سال 1362 اولین انتخابات اتحادیه بعداز انقلاب در بین 14 رده صنفی وابسته برگذار که از هر رده اصلی صنفی یک نماینده برای هیئت مدیره  انتخاب گردیدند.
اتحادیه در این مدت با تغییر محل های متعدد در نهایت در بلوار کشاورز ، خیابان فلسطین جنوبی ، کوچه شهید ذاکری ، پلاک 4 مستقر گردید با فراز و نشیب هایی که اتحادیه صنف تولید کنندگان وتعمیر کاران لوازم برقی تهران در طول ادامه فعالیت خود داشت در سال 1381 صنوف مختلف وابسته به اتحادیه تولید کنندگان و تعمیر کاران لوازم برقی تصمیم به تفکیک اتحادیه گرفته که مورد موافقت هیئت محترم عالی نظارت و مجمع محترم امور صنفی قرار گرفت واتحادیه مذکور به چهار اتحادیه مستقل و مجزا تقسیم گردید با نام های 1- اتحادیه تولید کنندگان و تعمیرکاران لوازم الکترونیک و الکتروتکنیک تهران .2-اتحادیه تولید کنندگان و تعمیرکاران الکترو مکانیک.3-اتحادیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران صنایع برودتی. 4-اتحادیه تولید کنندکان و تعمیرکاران مخابرات  پس از تفکیک هر اتحادیه انتخابات مستقل انجام داد.

اتحاديه توليدکنندگان و تعميرکاران لوازم الکترونيک و الکتروتکنيک تهران با تحت پوشش قرار دادن 12 رده صنفي مشغول می باشد.

شرکت فرافن سامانه آسیا، با عنوان عضو فعال تولیدی در زمینه های حفاظتی، الکترونیکی مشغول به فعالیت میباشد.

شرکت فرافن سامانه آسیا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید