جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

معرفی ما

معرفی ما

شرکت فرافن سامانه آسیا یک شرکت سهامی خاص است که توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در رشته های مهندسی برق و کامپیوتر در سال ۱۳۸۳ تأسیس و با توجه به نیاز بازار، فعالیت خود را در زمینه کنترل تردد یا کنترل دسترسی (اکسس کنترل) آغاز نمود. فرافن سامانه آسیا عرضه کننده مدرن ترین و با کیفیت ترین تجهیزات کنترل تردد (اکسس کنترل) شامل انواع کنترلر، ریدرهای RFID (ریدر برد بلند)، تجهیزات شناسایی بیومتریک همچون تشخیص اثر انگشت، چهره و شبکیه و انواع سیلندرهای دیجیتالی، سیستم پلاک خوان و نرم افزار جامع کنترل تردد (اکسس کنترل) می باشد.
ارائه محصولات جانبی کنترل تردد (اکسس کنترل) شامل انواع قفل های دیجیتال (قفل برقی) آپارتمانی و هتلی با تکنولوژی های بیومتریک و RFID و انواع قفل های الکترومکانیکی و الکترومگنتیک نیز که در کنترل تردد (اکسس کنترل) استفاده می شوند از خدمات دیگر شرکت می باشد.
فرافن سامانه آسیا به پشتوانه سال ها فعالیت درخشان در بازار ایران و با توجه به نیاز بازار، فعالیت خود را با حضور در حوزه هوشمند سازی ساختمان و نظارت تصویری توسعه داده و تلاش دارد با همکاری برندهای برتر و معتبر جهانی که دارای آخرین فناوری روز دنیا می باشند، گامی مؤثر به سوی ارتقاء سطح کیفی و گسترش این خدمات برای مشتریان خود بردارد.
استراتژی ما ارائه محصولی بهتر و رقابتی همراه با نوآوری و با در نظر گرفتن ملاحظات عملی در پیاده سازی می باشد و مزیت عمده محصولات ما نسبت به سایر محصولات موجود، کیفیت مطلوب و برتر، همراه با ارایه خدمات پس از فروش در سطح استانداردهای جهانی است. هدف ما ایجاد یک رابطه محکم و دراز مدت برای همکاری های آینده است.

 

درباره ما ، معرفی شرکت

پیشینه

فرافن سامانه آسیا در سال ۱۳۸۳ تاسیس و همواره به توسعه محصولات خلاقانه خود با توجه به نیاز مشتریان ادامه داده است. امروزه ما با یک خط جامع محصول با ویژگی های امنیتی RFID با برد های کوتاه و بلند، شناسایی بیومتریک مانند تشخیص اثر انگشت، تشخیص شبکیه و تشخیص چهره به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه امنیت هوشمند شناخته می­ شود. دفتر مرکزی شرکت در تهران بوده و دارای شش نماینده در مراکز استان است.

درباره ما ، پیشینه

درباره ما ، کیفیت

کیفیت برتر

فرافن سامانه آسیا یک مجموعه کامل و مدرن از محصولاتی که آزمون های بسیار سختی را در پروژه‌های بسیار حساس و را در پروژه‌های بسیار حساس و در شرایط محیطی متفاوت در سراسر کشور با موفقیت پشت سر گذاشته­ اند ارائه میکند.

با گسترش محصولات شرکت بر اساس تکنولوژی های RFID و بیومتریک و دارا بودن مجموعه کامل تجهیزات نظارتی، فرافن سامانه آسیا یک مجموعه کامل و نهایی را به مشتریان خود عرضه می‌کند.

درباره ما ، هدف

هدف

استراتژی ما ارائه محصولی بهتر و رقابتی همراه با نوآوری و با در نظر گرفتن ملاحظات عملی در پیاده سازی می باشد و مزیت عمده محصولات ما نسبت به سایر  محصولات موجود، کیفیت مطلوب و برتر، همراه با ارائه خدمات پس از فروش در سطح استانداردهای جهانی است. هدف ما ایجاد یک رابطه محکم و دراز مدت برای همکاری های آینده است. هدف نهایی ما تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در زمینه امنیت هوشمند (سیستم کنترل تردد هوشمند) است تا با استفاده از فناوری های نوین و کیفیت بی نظیر از اموال و دارایی مشتریان خود محافظت کنیم.

درباره ما ، تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه

سرمایه گذاری فرافن سامانه آسیا در تحقیق و توسعه و ارتقاء دائمی محصولات و خدمات، قرار گرفتن این شرکت را در زمره پیشروترین شرکت های صنعت امنیت تضمین می نماید.

درباره ما ، اتوماسیون و نظارت

اتوماسیون و نظارت

استراتژی ما ارائه محصولی بهتر و رقابتی همراه با نوآوری و با در نظر گرفتن ملاحظات عملی در پیاده سازی می باشد و مزیت عمده محصولات ما نسبت به سایر محصولات موجود، کیفیت مطلوب و برتر، همراه با ارائه خدمات پس از فروش در سطح استانداردهای جهانی است. هدف ما ایجاد یک رابطه محکم و دراز مدت برای همکاری های آینده است. هدف نهایی ما تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در زمینه امنیت هوشمند (سیستم کنترل تردد هوشمند) است تا با استفاده از فناوری های نوین و کیفیت بی نظیر از اموال و دارایی مشتریان خود محافظت کنیم.

تقدیرنامه های فرافن سامانه آسیا

همکاران تجاری فرافن سامانه آسیا

نمایندگی شرکت پگاسوس تایوان

کنار تولید دستگاه های کنترل تردد (کنترل دسترسی)، توانسته است نمایندگی برترین شرکت های تولید کننده خارجی سیستم های اکسس کنترل را کسب کند.

شرکت پگاسوس تایوان، فعالیت خود را از سال 1983 در زمینه تولید محصولات اکسس کنترل (کنترل تردد) آغاز نموده است. در این مدت 38 ساله توانسته خود را در جمع بهترین تولید کنندگان سیستم های کنترل تردد (اکسس کنترل) در جهان قرار دهد.

شرکت پگاسوس تایوان با بررسی توانایی های شرکت فرافن سامانه آسیا، نمایندگی انحصاری محصولات خود را در اختیار این شرکت قرار داده است.

نمایندگی شرکت پگاسوس تایوان

گواهی نامه ثبت اختراع

شرکت فرافن سامانه آسیا، درکنار تولید دستگاه های کنترل تردد (کنترل دسترسی) و داشتن نمایندگی از برترین شرکت های خارجی (پگاسوس تایوان) تولید کننده دستگاه های کنترل دسترسی (اکسس کنترل)، مفتخر به تولید ورقه های الکترونیکی با تراشه های NFC میباشد.

NFC یا به عبارتی Near Field Communication شکل توسعه یافته فناوری RFID است. به عنوان مثال از این ورقه های الکترونیکی که دارای تراشه های NFC می باشند در مدارک شخصی که امکان سواستفاده از آن ها وجود دارد، استفاده میشود.

گواهی نامه ثبت اختراع

پروانه کسب

شايد روزي که براي اولين بار فرستنده رادیويي در سال 1319 در تهران نصب گرديد و اولين گيرنده رادیويي توانست صداي فرد گوينده را دريافت کند، کسي فکر نميکرد که دنياي الکترونيک به چنين پيشرفتي دست يابد که هم اکنون زندگي بشر بدون آن امکان پذير نمي باشد. اتحاديه توليدکنندگان و تعميرکاران تجهیزات الکترونیک وحفاظتی تهران با تحت پوشش قرار دادن 12رده صنفي مشغول به فعاليت ميباشد و اعضا شريف اين اتحاديه که از قشر زحمتکش و فعال و با دانش اصناف کشور ميباشند توانسته اند نيازهاي هموطنان گرامي را در زمينه خدمات فني الکترونيک و سیستمهای حفاظتی به نحوي شايشته انجام دهند.

پروانه تولید

تاریخچه تشکیل اتحادیه

در آذر ماه 1344 سندیکای مهندسی با همت جمعی از پیشکسوتان نف با چندین بار ملاقات با شهردار وقت و ریاست اتاق بازرگانی و رئیس شورای خواربار تشکیل سندیکای مهندسین و متخصصین الکترونیک را دریافت نمودند.

سنديکاي مهندسين ومتخصصين تهران و حومه طبق ماده 25 قانون کار در تاريخ 1344/7/27 به شماره 75در اداره کل روابط اداره کار به ثبت رسيد. فعاليت چشمگير سنديکا موجب گرديد شوراي عالي اصناف و اتاق بازرگاني بعضي از اصناف را که در ارتباط با لوازم برقي بودند نظير تعمير کاران يخچال وکولر و لباسشوئي و تعميرکاران ژنراتور والکتروموتور و چند صنف ديگر را به سنديکا معرفي و آنان نيز با استقبال از اين موضوع عضويت سنديکا را پذيرفتند و مدت زماني نگذشت که تعداد اعضا به بيش از پانصد نفر بالغ گرديد که پس از آن چندين بار انتخابات به عمل آمد پس از انفلاب شکوهمند ملت شريف ايران با پشتکار و مکاتبات فراوان شوراي انقلاب اتحاديه هاي صنفي تحت نظارت هيئت نظارت را در تاريخ 1363/3/7 به رسمبت شناخت و سنديکاي مهندسين و متخصصين با نام اتحاديه صنف تعميرکاران لوازم برقي تهران طي نامه شماره 589 در تاريخ 1363/11/2 تحت شمار 66 به ثبت رسيد و رسميت يافت.

در سال 1362 اولین انتخابات اتحادیه بعداز انقلاب در بین 14 رده صنفی وابسته برگذار که از هر رده اصلی صنفی یک نماینده برای هیئت مدیره  انتخاب گردیدند.
اتحادیه در این مدت با تغییر محل های متعدد در نهایت در بلوار کشاورز، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه شهید ذاکری، پلاک 4 مستقر گردید با فراز و نشیب هایی که اتحادیه صنف تولید کنندگان وتعمیر کاران لوازم برقی تهران در طول ادامه فعالیت خود داشت در سال 1381 صنوف مختلف وابسته به اتحادیه تولید کنندگان و تعمیر کاران لوازم برقی تصمیم به تفکیک اتحادیه گرفته که مورد موافقت هیئت محترم عالی نظارت و مجمع محترم امور صنفی قرار گرفت واتحادیه مذکور به چهار اتحادیه مستقل و مجزا تقسیم گردید با نام های 1- اتحادیه تولید کنندگان و تعمیرکاران لوازم الکترونیک و الکتروتکنیک تهران. 2-اتحادیه تولید کنندگان و تعمیرکاران الکترو مکانیک. 3-اتحادیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران صنایع برودتی. 4-اتحادیه تولید کنندکان و تعمیرکاران مخابرات  پس از تفکیک هر اتحادیه انتخابات مستقل انجام داد.

اتحاديه توليدکنندگان و تعميرکاران لوازم الکترونيک و الکتروتکنيک تهران با تحت پوشش قرار دادن 12 رده صنفي مشغول می باشد.

شرکت فرافن سامانه آسیا، با عنوان عضو فعال تولیدی در زمینه های حفاظتی ، الکترونیکی مشغول به فعالیت میباشد.

محمدرضا مالی

معرفی شرکت ، محمدرضا مالی

  • مدیر فنی و عضو هیأت مدیره
  • کارشناس ارشد برق از دانشگاه صنعتی شریف سال 1376
  • متخصص در طراحی مدارات مجتمع

سید احمد ابطحی

معرفی شرکت ، سید احمد ابطحی

  • رئیس هیأت مدیره و مدیر فروش
  • کارشناس کامپیوتر سخت افزار از دانشگاه صنعتی شریف سال 1374
  • متخصص توسعه نرم افزارهای نهفته

محمدرضا نظری

معرفی شرکت ، محمدرضا نظری

  • مدیر تحقیق و توسعه و عضو هیأت مدیره
  • کارشناس ارشد کامپیوتر سخت افزار از دانشگاه تهران سال 1379
  • متخصص در طراحی و توسعه سیستمهای سخت افزاری و نرم افزاری

شرکت فرافن سامانه آسیا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید