معرفی ما

معرفی ما

شرکت فرافن سامانه آسیا یک شرکت سهامی خاص است که توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در رشته های مهندسی برق و کامپیوتر در سال ۱۳۸۳ تأسیس و با توجه به نیاز بازار، فعالیت خود را در زمینه کنترل تردد یا کنترل دسترسی ( اکسس کنترل ) آغاز نمود. فرافن سامانه آسیا عرضه کننده مدرن ترین و با کیفیت ترین تجهیزات کنترل تردد ( اکسس کنترل ) شامل انواع کنترلر، ریدرهای RFID ( ریدر برد بلند )، تجهیزات شناسایی بیومتریک همچون تشخیص اثر انگشت، چهره و شبکیه و انواع سیلندرهای دیجیتالی، سیستم پلاک خوان و نرم افزار جامع کنترل تردد ( اکسس کنترل ) می باشد.
ارائه محصولات جانبی کنترل تردد ( اکسس کنترل ) شامل انواع قفل های دیجیتال ( قفل برقی ) آپارتمانی و هتلی با تکنولوژی های بیومتریک و RFID و انواع قفل های الکترومکانیکی و الکترومگنتیک نیز که در کنترل تردد ( اکسس کنترل ) استفاده می شوند از خدمات دیگر شرکت می باشد.
فرافن سامانه آسیا به پشتوانه سال ها فعالیت درخشان در بازار ایران و با توجه به نیاز بازار، فعالیت خود را با حضور در حوزه هوشمند سازی ساختمان و نظارت تصویری توسعه داده و تلاش دارد با همکاری برندهای برتر و معتبر جهانی که دارای آخرین فناوری روز دنیا می باشند، گامی مؤثر به سوی ارتقاء سطح کیفی و گسترش این خدمات برای مشتریان خود بردارد.
استراتژی ما ارائه محصولی بهتر و رقابتی همراه با نوآوری و با در نظر گرفتن ملاحظات عملی در پیاده سازی می باشد و مزیت عمده محصولات ما نسبت به سایر محصولات موجود، کیفیت مطلوب و برتر، همراه با ارایه خدمات پس از فروش در سطح استانداردهای جهانی است. هدف ما ایجاد یک رابطه محکم و دراز مدت برای همکاری های آینده است.

درباره ما ، معرفی شرکت

پیشینه

فرافن سامانه آسیا در سال ۱۳۸۳ تاسیس و همواره به توسعه محصولات خلاقانه خود با توجه به نیاز مشتریان ادامه داده است. امروزه ما با یک خط جامع محصول با ویژگی های امنیتی RFID با برد های کوتاه و بلند، شناسایی بیومتریک مانند تشخیص اثر انگشت، تشخیص شبکیه و تشخیص چهره به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه امنیت هوشمند شناخته می­ شود. دفتر مرکزی شرکت در تهران بوده و دارای شش نماینده در مراکز استان است.

درباره ما ، پیشینه

درباره ما ، کیفیت

کیفیت برتر

فرافن سامانه آسیا یک مجموعه کامل و مدرن از محصولاتی که آزمون های بسیار سختی را در پروژه‌های بسیار حساس و را در پروژه‌های بسیار حساس و در شرایط محیطی متفاوت در سراسر کشور با موفقیت پشت سر گذاشته­ اند ارائه میکند.

با گسترش محصولات شرکت بر اساس تکنولوژی های RFID و بیومتریک و دارا بودن مجموعه کامل تجهیزات نظارتی، فرافن سامانه آسیا یک مجموعه کامل و نهایی را به مشتریان خود عرضه می‌کند.

درباره ما ، هدف

هدف

استراتژی ما ارائه محصولی بهتر و رقابتی همراه با نوآوری و با در نظر گرفتن ملاحظات عملی در پیاده سازی می باشد و مزیت عمده محصولات ما نسبت به سایر  محصولات موجود، کیفیت مطلوب و برتر، همراه با ارائه خدمات پس از فروش در سطح استانداردهای جهانی است. هدف ما ایجاد یک رابطه محکم و دراز مدت برای همکاری های آینده است.هدف نهایی ما تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در زمینه امنیت هوشمند (سیستم کنترل تردد هوشمند ) است تا با استفاده از فناوری های نوین و کیفیت بی نظیر از اموال و دارایی مشتریان خود محافظت کنیم.

درباره ما ، تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه

سرمایه گذاری فرافن سامانه آسیا در تحقیق و توسعه و ارتقاء دائمی محصولات و خدمات، قرار گرفتن این شرکت را در زمره پیشروترین شرکت های صنعت امنیت تضمین می نماید.

درباره ما ، اتوماسیون و نظارت

اتوماسیون و نظارت

استراتژی ما ارائه محصولی بهتر و رقابتی همراه با نوآوری و با در نظر گرفتن ملاحظات عملی در پیاده سازی می باشد و مزیت عمده محصولات ما نسبت به سایر محصولات موجود، کیفیت مطلوب و برتر، همراه با ارائه خدمات پس از فروش در سطح استانداردهای جهانی است. هدف ما ایجاد یک رابطه محکم و دراز مدت برای همکاری های آینده است.هدف نهایی ما تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در زمینه امنیت هوشمند (سیستم کنترل تردد هوشمند ) است تا با استفاده از فناوری های نوین و کیفیت بی نظیر از اموال و دارایی مشتریان خود محافظت کنیم.

محمدرضا مالی

معرفی شرکت ، محمدرضا مالی

  • مدیر عامل و عضو هیأت مدیره
  • کارشناس ارشد برق از دانشگاه صنعتی شریف سال 1376
  • متخصص در طراحی مدارات مجتمع

سید احمد ابطحی

معرفی شرکت ، سید احمد ابطحی

  • رئیس هیأت مدیره و مدیر فنی
  • کارشناس کامپیوتر سخت افزار از دانشگاه صنعتی شریف سال 1374
  • متخصص توسعه نرم افزارهای نهفته

محمدرضا نظری

معرفی شرکت ، محمدرضا نظری

  • مدیر تحقیق و توسعه و عضو هیأت مدیره
  • کارشناس ارشد کامپیوتر سخت افزار از دانشگاه تهران سال 1379
  • متخصص در طراحی و توسعه سیستمهای سخت افزاری و نرم افزاری

شرکت را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید