جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

نرم افزار کنترل تردد پارکینگ فراگارد

 

نرم افزار کنترل تردد پارکینگ فراگارد یک نرم افزار جامع و کامل کنترل و نظارت بر تردد و دسترسی های افراد می باشد. این نرم افزار برای استفاده در مجتمع ها، پارکینگ های عمومی، پارکینگ های خصوصی، سازمان های خصوصی و دولتی بزرگ و یا سازمان هایی با نیاز به امنیت بالا و نظارت دقیق تر بر روی تردد ها با ویژگی ها و امکانات جامع کنترلی و نظارتی که در اختیار افراد قرار می دهد،  یک گزینه بسیار ایده آل است.

نرم افزار کنترل تردد فراگارد توسط متخصصان داخلی و بر اساس نیازهای بومی طراحی و توسعه یافته است و ضمن اینکه با استفاده از این نرم افزار می توان سیستم را برای رفع نیازهای خاص هر مشتری پیکربندی کرد امکان سفارشی سازی این نرم افزار نیز وجود دارد.

فراگارد سامانه جامع کنترل تردد

رابط کاربری آسان

مهمترین ویژگی در یک نرم افزار داشتن رابط کاربری آسان است که در نرم افزار پارکینگ فراگارد با وسواس زیاد فراهم شده است به طوری که  اپراتور می تواند به راحتی افراد یا خودروهای جدید را با شماره کارت یا شماره پلاک اضافه یا حذف کرده و یا دسترسی آنها را تغییر دهد، تنظیمات را انجام داده، ترددها را مشاهده و نهایتاً به سادگی گزارش های مورد نظر را استخراج کند.

نرم افزار کنترل تردد فراگارد، رابط کاربری آسان

روش های مختلف شناسایی​

نرم افزار کنترل پارکینگ فراگارد، روش های شناسایی زیر را برای پارکینگ های خصوصی فراهم می کند.

تنوع در روش شناسایی فراگارد سامانه جامع کنترل تردد

1.استفاده از کنترلر با ریدر داخلی یا ریدر های برد کوتاه جهت شناسایی با کارت RFID:

ریدر های برد کوتاه جهت کاربری هایی مناسب است که نیاز به شناسایی تگ و کارت RFID از راه دور نمی باشد و می توان جهت افزایش قابلیت اطمینان از عملکرد سیستم، این ریدر ها را به یک کنترلر مجزا متصل نمود، به طوری که فرمان های اصلی تایید ورود و خروج از طریق این کنترلر صادر می شود. نوع دیگری از کنترلر ها وجود دارند که با داشتن یک ریدر داخلی برد کوتاه، سیستم کنترل تردد جامع و مستقلی را در اختیار شما قرار می دهند و وظیفه خواندن و شناسایی تگ و کارت RFID و همچنین صدور مجوز ورود و دسترسی را بر عهده دارند. همیشه استفاده از کنترلر قابلیت اطمینان  از کارکرد سیستم را بالاتر برده و کارکرد سیستم به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته را تضمین می کند.  

کنترل تردد فراگارد

2. استفاده از ریدرهای برد بلند متصل به کنترلر (یا مستقیماً متصل به نرم افزار) جهت شناسایی با برچسب یا تگ UHF از فاصله چندین متری:  

با نصب ریدر های برد بلند، به سرعت و از فاصله چند متری، کارت و تگ های UHF شناسایی شده و علاوه بر تسهیل تردد (عدم نیاز به انجام هیچ عملی از طرف راننده)، سرعت تردد ها بالا می رود و مانع از ایجاد ترافیک و صف در ورودی پارکینگ ها می شود.

نرم افزار کنترل تردد فراگارد، ریدر متصل به کنترلر

3.استفاده از دوربین برای پلاک خوانی توسط پلاک خوان فراگارد و کنترل بر اساس شماره پلاک:

سیستم کنترل تردد فراگارد، قابلیت اتصال به دوربین تحت شبکه و سامانه پلاک خوان فراگارد را دارا می باشد که می تواند توسط این سامانه تردد ها را بر اساس پلاک کنترل و ثبت نماید. این تصاویر به صورت آنلاین توسط اپراتور قابل مشاهده هستند و می توانید از آن ها گزارش تهیه کنید. 

نرم افزار کنترل تردد خودرو، استفاده از دوربین برای پلاک خوانی در نرم افزار کنترل تردد فراگارد، نرم افزار فراگارد

غیر فعال سازی موقت

در نرم افزار فراگارد با یک کلیک می توان دسترسی یک فرد یا خودرو را به طور موقت مسدود نمود، یا یک ریدر، دوربین یا کنترلر را به صورت موقت غیرفعال کرد.

نرم افزار کنترل تردد خودرو، نرم افزار پارکینگ، غیرفعال سازی موقت نرم افزار کنترل تردد فراگارد

امکان تعریف تاریخ شروع و پایان اعتبار برای ترددکنندگان

در نرم افزار کنترل پارکینگ فراگارد می توان برای خودروها و یا افراد تعریف شده در سیستم تاریخ شروع و پایان اعتبار مشخص نمود و تردد آنها را به یک بازه زمانی یا تاریخی محدود نمود. این ویژگی برای مجتمع های مسکونی برای واحد هایی که مستاجر هستند و یا در سازمان ها برای تردد کنندگان پیمانکار یا قراردادی، کاربرد زیادی دارد.

نرم افزار کنترل تردد فراگارد، امکان تعریف تاریخ شروع و پایان، نرم افزار پارکینگ، نرم افزار کنترل تردد خودرو

اعمال محدودیت تردد بر اساس ظرفیت پارکینگ و یا سهمیه استفاده کنندگان

در نرم افزار کنترل تردد فراگارد می توان ظرفیت پارکینگ را در سامانه تعریف نمود و سامانه در صورت پر بودن پارکینگ اجازه ورود خودروهای بیشتر را بطور اتوماتیک نخواهد داد.

 

نرم افزار کنترل تردد خودرو، نرم افزار کنترل تردد فراگارد، امکان اعمال محدودیت در ظرفیت پارکینگ، نرم افزار پارکینگ

همچنین می توان استفاده از فضای پارکینگ را سهمیه بندی نمود. مثلاً در یک مجتمع مسکونی، هر واحد مجتمع، تعداد پارکینگ های مشخصی دارد، می توان سهمیه هر واحد را در سامانه تعریف نمود و اگر پارکینگ های یک واحد پر شود، سامانه به طور خودکار اجازه ورود خودروهای بیشتر آن واحد را نخواهد داد. مثلاً اگر یک واحد دارای 3 خودرو بوده و 2 جای پارکینگ داشته باشد، با ورود 2 خودرو آن واحد به پارکینگ، دسترسی خودرو سوم به پارکینگ بطور اتوماتیک بسته خواهد شد.

باز کردن درب ها از طریق نرم افزار

باز کردن درب در نرم افزار پارکینگ فراگارد، توسط اپراتور حاضر در پشت مانیتور قابل انجام است. این نوع تردد ها که از طریق باز کردن درب توسط اپراتور صورت می گیرد، به جهت ثبت شدن آن، کاملاً قابل پیگیری بعدی است. قابل ذکر است در سیستم های مجهز به دوربین، بلافاصله پس از باز شدن درب توسط اپراتور، تصویر ورودی نیز ثبت می شود که برای پیگیری های بعدی بسیار مفید است.

تگ TID، نرم افزار فراگارد، بازکردن درب از طریق نرم افزار کنترل تردد فراگارد

استفاده از TID تگ جهت امنیت بالا

استفاده از TID تگ های UHF، به دلیل داشتن شناسه ثابت و غیر قابل کپی سازی از جهت امنیتی بسیار با اهمیت است. فراگارد این امکان را با پشتیبانی از شناسه های 64 بیتی به خوبی فراهم می آورد.

استفاده از TID تگ جهت امنیت بالا

اخذ گزارشات متنوع از تردد ها مطابق نیاز مدیریت با تصویر یا بدون تصویر

امکان ثبت و ذخیره تردد ها به همراه تصاویر تردد و امکان دریافت گزارش از آنها مهمترین ویژگی نرم افزار کنترل تردد فراگارد می باشد. در نرم افزار فراگارد امکان گزارشگیری از تردد با تصویر یا بدون تصویر تردد، در بازه های زمانی دلخواه و با فیلترهای مورد نظر، ابزار بسیار قوی در اختیار مدیریت مجموعه قرار می دهد.

نرم افزار پارکینگ، نرم افزار فراگارد، اخذ گزارشات متنوع در نرم افزار کنترل تردد فراگارد

نمایش اطلاعاتی همچون شماره پلاک، نام تردد کننده و ... بر روی نمایشگر

با تجهیز سامانه کنترل تردد به نمایشگر میتوانید اطلاعاتی مانند شماره پلاک، نام تردد کننده و … را بر روی تابلو نمایشگر نمایش دهید. نمونه ای از کاربرد این ویژگی می تواند برای سازمانها، جهت اطمینان از ثبت تردد، و یا در اماکن با امنیت بالا، جهت نظارت اپراتور بر ترددها باشد.

نمایش اطلاعات مخالف بر روی نمایشگر

تعریف انواع زمانبندی و تعریف تعطیلات برای مدیریت زمانی تردد ها

قابلیت تعریف زمان بندی های هفتگی و تعطیلات رسمی در سامانه فراگارد وجود دارد و می توان از این زمانبندی ها برای کنترل تردد مطابق زمانبندی های تعریف شده استفاده نمود. این ویژگی در سازمانها که نیاز به محدودیت تردد در زمانهای خاص مثلاً تعطیلات یا ساعات غیر اداری دارند بسیار مفید است.

نرم افزار کنترل تردد فراگارد، تعریف زمانبندی در نرم افزار فراگارد

راحتی استفاده با رابط کاربر پسند

این نرم افزار و تجهیزات سخت افزاری آن به سادگی قابل نصب بوده و مهمترین ویژگی آن داشتن رابط کاربری آسان است که به راحتی می توانید شماره کارت افراد، پلاک و یا مدل خودرو ها را اضافه یا حذف کرده و یا دسترسی و تنظیمات آنها را تغییر دهید همچنین این امکان برای شما فراهم است که تردد ها را مشاهده کرده و گزارش بگیرید.

نرم افزار کنترل تردد خودرو، راحتی استفاده در نرم افزار فراگارد، نرم افزار پارکینگ

روش های مختلف شناسایی

 • ثبت شماره پلاک بصورت دستی یا توسط نرم افزار پلاک خوان بصورت اتوماتیک  
 • ورود با قبض ورود کاغذی با بارکد و ثبت تصویر ورود با دوربین 
 • ورود با کارت RFID و ثبت تصویر ورود با دوربین   
روش های مختلف شناسایی

1.در نرم افزار فراگارد جهت شناسایی خودرو ها می توانید به صورت دستی، توسط یک اپراتور و یا آنلاین، توسط نرم افزار پلاک خوان، تردد پلاک ها را ثبت نمایید.

2. تخصیص قبض ورود کاغذی با شناسه و یا بارکد از طریق استند های تعبیه شده برای هر خودرو و ثبت تصویر خودرو در بدو ورود با دوربین از دیگر روش های شناسایی توسط نرم افزار فراگارد است.

3. از راه های دیگر شناسایی و تردد، تعریف یک کارت RFID با استفاده از یک ریدر رومیزی یا کارت های از پیش خریده شده به صورت مدت دار و ثبت همزمان تصویر تردد می باشد. 

ایجاد تعرفه های مختلف بر مبنای زمان و یا دفعات استفاده برای ترددکنندگان دائم یا موقت

در نرم افزار فراگارد شما قادر هستید تعرفه مورد نظر خود را به گونه ای تعریف کنید که خودرو برای هر بار حضور در پارکینگ بر حسب مدت زمان سپری شده مبلغی را پرداخت نماید. همچنین در صورت حائز اهمیت نبودن تعداد دفعات حضور در پارکینگ می توانید، تعرفه های خود را بر حسب مدت زمان های هفتگی یا ماهانه تعریف کرده و مبلغی کلی را دریافت نمایید. در مواردی که نیاز به تعریف تعرفه برای تردد خاصی باشد، میتوان با انتخاب تعرفه مربوطه تعریف شده، توسط اپراتور، تعرفه مورد نظر را برای خودرو اعمال کرد.

ایجاد تعرفه های مختلف

تعریف کارت اعتباری با شارژ ریالی

استفاده از کارت های اعتباری با شارژ ریالی در مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد که کاربری تردد های متعدد داشته و پرداخت در هر نوبت تردد نیاز نباشد. در این صورت کاربر یک بار کارت خود را شارژ کرده و در هر بار تردد بر اساس تعرفه از شارژ کارت کسر می گردد و در صورت اتمام شارژ کارت، یک پاپ آپ برای اپراتور جهت شارژ مجدد کارت کاربر بالا می آید و کاربر می تواند کارت خود را مجدد شارژ نماید.

نرم افزار کنترل تردد خودرو، تعریف کارت اعتباری با شارژ ریالی، نرم افزار پارکینگ

تعریف کارت اعتباری با شارژ زمانی

کارت های اعتباری با شارژ زمانی، امکان استفاده از پارکینگ را در زمان های مشخص شده در هنگام تعریف کارت فراهم می کنند. به طور مثال برای استفاده کاربر از پارکینگ به مدت چند روزه، هفتگی، ماهانه و… در این صورت تعداد دفعات ورود به پارکینگ و مدت زمان سپری شده محاسبه نمی شود و اهمیتی ندارد و می توان تا دفعات نامحدودی در پارکینگ تردد داشت. 

نرم افزار کنترل تردد خودرو، تعریف کارت اعتباری با شارژ زمانی، نرم افزار پارکینگ

تعریف ترددکنندگان با حق استفاده رایگان

در برخی از پارکینگ ها نیاز به تعریف شناسه هایی با تعرفه رایگان در کنار سایر تعرفه های مربوط به پارکینگ مورد نظر، وجود دارد که برای آن کارت هایی با تعرفه رایگان در نظر گرفته میشود. 

نرم افزار کنترل تردد خودرو، نرم افزار کنترل تردد فراگارد، تردد کنندگان با حق استفاده رایگان، نرم افزار پارکینگ

امکان مقایسه و چک کردن تصویر ورود به هنگام خروج

در صورت تجهیز سیستم به دوربین، فراگارد این امکان را به اپراتور می دهد که در هنگام خروج خودرو، تصویر اخذ شده در هنگام ورود خودرو را نمایش دهد و بدین ترتیب اپراتور می تواند تردد را با تصویر کنترل کند.    

نرم افزار کنترل تردد خودرو، نرم افزار کنترل تردد فراگارد، امکان مقایسه و چک کردن تصویر ورود به هنگام خروج، نرم افزار پارکینگ

ثبت ورود بدون حضور اپراتور

در نرم افزار کنترل پارکینگ فراگارد، امکان ثبت تردد ها به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به نیروی انسانی فراهم می گردد. از مزیت های ثبت تردد ها به صورت اتوماتیک می توان به کاهش نیروی انسانی مورد نیاز و در نتیجه کاهش هزینه ها، افزایش دقت و سرعت، کاهش اصطکاک بین افراد اشاره کرد. این امکان با استفاده از تجهیزات سخت افزاری زیر که توسط فراگارد پشتیبانی می شود میسر است.

نرم افزار کنترل تردد خودرو، ثبت ورود بدون حضور اپراتور، نرم افزار پارکینگ
  1. با استفاده از دستگاه توزیع کننده کارت:

با فشردن یک کلید تصویر خودرو ثبت شده و کارت از دستگاه بیرون می آید و توسط راننده برداشته می شود. هنگام خروج، اطلاعات ورود با استفاده از کارت داده شده به راننده قابل بازیافت است.

     2. با استفاده از استند پرینت قبض ورود:

با فشردن کلید مشخص شده بر روی استند های تعبیه شده، قبض ورود با تاریخ و ساعت )و شماره پلاک در صورت وجود پلاک خوان) در بدو ورود خودرو چاپ می شود. هنگام خروج، اطلاعات ورود با استفاده از قبض داده شده به راننده قابل بازیافت است.

     3. با استفاده از پلاک خوان:

تصویر پلاک خودرو و شماره پلاک در هنگام ورود توسط سیستم پلاک خوان ثبت می شود. هنگام خروج، پلاک خوان، اطلاعات ورود را با استفاده از شماره پلاک ثبت شده در سیستم بازیافت می کند.

نمایش اطلاعات هزینه پارکینگ و ظرفیت روی مانیتور و روی تابلو نمایشگر

با استفاده از فراگارد می توان سیستم کنترل تردد پارکینگ را به مانیتور و تابلوی نمایشگر مجهز نمودکه می توان از آن برای نمایش ظرفیت پارکینگ و فضای خالی آن و یا اعلام هزینه پارکینگ و یا خوش آمد گویی و غیره استفاده نمود.

نرم افزار کنترل تردد فراگارد، نمایش اطلاعات بر روی نمایشگر

توسعه پذیری و افزودن قابلیت ها به تدریج و بر اساس نیازهای آتی مثلاً افزودن پلاک خوان

از ویژگی های دیگر سیستم کنترل تردد پارکینگ فراگارد، قابلیت افزودن سامانه های کنترلی دیگر مثلاً پلاک خوان در توسعه های بعدی است به طوری که جهت راه اندازی ارزان تر سیستم می توان راه اندازی آنرا با دوربین ثبت تصویر شروع کرد و سپس قابلیت پلاک خوانی را به آن اضافه نمود.  

نرم افزار کنترل تردد خودرو، نرم افزار کنترل تردد فراگارد، توسعه پذیری نرم افزار فراگارد، نرم افزار پارکینگ

اعمال محدودیت تردد بر اساس ظرفیت پارکینگ و یا سهمیه استفاده کنندگان

در نرم افزار کنترل تردد فراگارد می توان ظرفیت پارکینگ را در سامانه تعریف نمود و سامانه در صورت پر بودن پارکینگ اجازه ورود خودروهای بیشتر را بطور اتوماتیک نخواهد داد.

همچنین می توان استفاده از فضای پارکینگ را سهمیه بندی نمود. بطوریکه مثلاً اگر پارکینگ در اجاره چند شرکت است و هر شرکت تعداد پارکینگ های مشخصی دارد، می توان سهمیه هر شرکت را در سامانه تعریف نمود و اگر پارکینگ های یک شرکت پر شود سامانه به طور خودکار اجازه ورود خودروهای بیشتر از آن شرکت را نخواهد داد.

نرم افزار کنترل تردد خودرو، نرم افزار پارکینگ، اعمال محدودیت بر اساس ظرفیت پارکینگ یا سهمیه

ارتباط با پوز بانکی

نرم افزار پارکینگ فراگارد قابلیت اتصال به دستگاه پوز بانکی جهت پرداخت هزینه پارکینگ را دارد.   

نرم افزار پارکینگ، نرم افزار کنترل تردد خودرو، نرم افزار کنترل تردد فراگارد، ارتباط با پوز بانکی نرم افزار کنترل تردد فراگارد

ثبت تردد ها و گزارش مالی

امکان ثبت و ذخیره تردد ها به همراه تصاویر تردد و امکان دریافت گزارش از آنها مهمترین ویژگی نرم افزار کنترل تردد فراگارد می باشد. قابلیت گزارشگیری از تردد ها و محاسبه دریافتی هر بازه زمانی توسط اپراتورهای مختلف و بر اساس فیلتر های متنوع در نرم افزار فراگارد امکان پذیر است. به صورت پیش فرض گزینه ها و فیلتر هایی جهت گزارش گیری های متنوع و در بازه های زمانی دلخواه وجود دارد که برخی عناوین آنها شامل موارد زیر است: 

نرم افزار پارکینگ، نرم افزار کنترل تردد خودرو، ثبت تردد ها و گزارش مالی در نرم افزار کنترل تردد، نرم افزار کنترل پارکینگ، تعرفه پارکینگ های عمومی
   1. تهیه گزارش متنی از تردد ها
   2. تهیه گزارش تصویری ترددها
   3. تهیه گزارش خلاصه ای از هزینه های تردد به تفکیک اپراتورها
   4. تهیه گزارش پرداخت های تردد ها
   5. تهیه گزارش از خودروهای داخل یا خارج پارکینگ
   6. تهیه گزارش از حساب مالی کاربران

پرینت فیش ورود و یا فیش هزینه

فراگارد امکان چاپ  فیش (فیش ورود و یا فیش هزینه با جزئیاتی مانند: ساعت ورود و خروج، هزینه محاسبه شده و …) جهت اطلاع رسانی به تردد کننده و یا به عنوان رسید دریافت مبلغ را فراهم می کند.  

اخذ گزارشات متنوع از تردد ها مطابق نیاز مدیریت

قابلیت گزارش گیری متنوع از تمامی تردد ها بر اساس پارامترها و فیلتر های دلخواه مثلاً بر اساس نام کاربر، شماره پلاک خودرو، گروه کاربران، تاریخ، شماره شناسایی، نوع وسیله نقلیه و غیره در نرم افزار فراگارد در دسترس است. همچنین امکان اخذ گزارشات مالی از تردد ها به تفکیک اپراتورها و زمان و سایر فیلترها امکان پذیر است.

نرم افزار پارکینگ، نرم افزار فراگارد، اخذ گزارشات متنوع در نرم افزار کنترل تردد فراگارد

امکان تعریف تاریخ شروع و پایان اعتبار برای ترددکنندگان

امکان تعریف محدودیت زمانی استفاده از پارکینگ برای ترددکنندگان بر اساس تاریخ و ساعت وجود دارد، به طوری که در صورت پایان یافتن این مدت زمان، تردد غیر مجاز می شود. از این قابلیت می توان برای شارژ زمانی کارت تردد کنندگان در پارکینگ عمومی استفاده نمود.    

نرم افزار کنترل تردد فراگارد، امکان تعریف تاریخ شروع و پایان، نرم افزار پارکینگ، نرم افزار کنترل تردد خودرو

مانیتورینگ و کنترل آنلاین تردد ها

در نرم افزار فراگارد می توان تردد ها را بصورت آنلاین و با تصویر (در صورت وجود دوربین) از محل های مختلف (با نصب نسخه کلاینت روی کامپیوتر های مختلف)، مشاهده و نظارت نمود.

مانیتورینگ و کنترل آنلاین تردد ها، نرم افزار فراگارد

تعریف دوربین ها در موقعیت های مختلف و ثبت تصویر تردد توسط آن ها

نرم افزار پارکینگ فراگارد می تواند با انواع دوربین تحت شبکه ارتباط گرفته و تصویر لحظه تردد را ثبت کند. تصاویر ثبت شده بصورت آنلاین توسط اپراتور قابل مشاهده است. همچنین  این تصاویر مستند شده از طریق گزارشات به صورت تصویری نیز  در دسترس خواهد بود.  

تعریف دوربین ها در موقعیت های مختلف

کنترل خروج خودرو توسط مالک بصورت اتوماتیک

فراگارد این امکان را فراهم می کند که مالک خودرو را نیز هنگام تردد شناسایی کند بدین ترتیب مالک هنگام تردد کارت خود را به کارتخوان نشان داده و کارتخوان علاوه بر برچسب خودرو، شناسه کارت مالک را نیز با خودرو تطبیق داده و سپس اجازه تردد داده می شود.

کنترل خروج خودرو توسط مالک، نرم افزار کنترل تردد فراگارد

در مواردی که نیاز به امنیت بالا باشد این امکان وجود دارد که چهره مالک خودرو و پلاک خودرو به صورت همزمان بررسی شده و در صورت مغایرت یکی از این دو، مجوز تردد صادر نخواهد شد. یا پلاک خودرو با کارت rfid به صورت همزمان بررسی می شود و در صورت مغایرت یکی از موارد بررسی شده، مجوز تردد به کاربر داده نخواهد شد.

اختصاص شماره کارت به کاربران یا خودرو ها با استفاده از ریدر رومیزی

نرم افزار کنترل پارکینگ فراگارد قابلیت تعریف سریع کارت های RFID توسط ریدر رو میزی در پارکینگ های عمومی و خصوصی برای تمامی افراد و حتی مهمانان مجموعه را  امکان پذیر می سازد.     

اختصاص شماره کارت به کاربران یا خودرو ها با استفاده از ریدر رومیزی

ایجاد پاپ آپ برای شرایط خاص

از ویژگی های کاربردی نرم افزار، امکان تعریف پاپ آپ هایی است که می توان از آن ها در شرایط خاص استفاده کرد. به طور مثال در صورتی که مالک یک خودرو بدهی دارد، یک پاپ آپ برای اپراتور نمایش داده می شود که اپراتور به صورت دستی می تواند اجازه عبور صادر نماید یا در صورت لزوم از تردد خودرو جلوگیری کند.

ایجاد پاپ آپ در شرایط خاص در نرم افزار فراگارد

همچنین با این قابلیت می توان در صورت پر شدن ظرفیت پارکینگ، هنگام ورود خودرو های بیشتر، پاپ آپ مربوط به پر شدن ظرفیت را به اپراتور نمایش داد.

دسته بندی کاربران به گروه های مختلف

در نرم افزار پارکینگ فراگارد، امکان گروه بندی کاربران بر اساس دسته بندی های مختلف وجود داشته و می توان از این دسته بندی ها برای فیلتر کردن گزارش ها استفاده نمود. به صورت پیش فرض دپارتمان ها و گروه های کاربران به صورت مجزا تعریف شده اند و هر کدام دارای زیرگروه هایی می باشند. همچنین شما می توانید دسته های جدیدی را جهت گزارش گیری های متنوع تر تعریف نمایید.   

نرم افزار پارکینگ، دسته بندی کاربران به گروه های مختلف، نرم افزار کنترل تردد خودرو

دسته بندی خودرو ها بر اساس نوع خودرو یا نوع پلاک

در نرم افزار کنترل پارکینگ فراگارد امکان گروه بندی خودرو ها نیز وجود دارد، به طوری که  گروه بندی های انواع خودرو و همچنین انواع پلاک در نرم افزار به صورت پیش فرض تعریف شده است به طور مثال گروه هایی که برای دسته انواع خودرو تعریف شده است شامل: سواری، وانت، کامیون، تریلی، مینی بوس می باشد و گروه های مربوط به انواع پلاک شامل: شخصی، عمومی، پلیس، نیروی انتظامی، منطقه آزاد و تاکسی است. علاوه بر موارد ذکر شده، شما قادر خواهید بود جهت سهولت در گزارشگیری گروه های دیگری نیز تعریف کنید و یا گروههای موجود را تغییر دهید.   

دسته بندی خودرو ها بر اساس نوع پلاک، نرم افزار پارکینگ فراگارد

امکان استفاده از اپراتور برای تایید نهایی تردد ها پس از شناسایی با RFID و پلاک خوان برای اماکن با امنیت بسیار بالا

در سیستم کنترل تردد فراگارد، می توان جهت ورود به اماکنی با امنیت بالا، یک اپراتور را تعریف نمود که پس از شناسایی کارت، برچسب و یا تگ RFID توسط سیستم کنترل تردد پارکینگ، یک پاپ آپ برای اپراتور نمایش داده می شود و اپراتور پس از بررسی بتواند به صورت دستی تایید نهایی را صادر کند.        

امکان تایید نهایی توسط اپراتور در نرم افزار فراگارد

پشتیبانی از تعداد نامحدود سخت افزار و درب ورود و خروج

سیستم کنترل تردد فراگارد یک سیستم کنترل تردد توسعه پذیر است که می توان بی نهایت (در تئوری) سخت افزار همچون کنترلر، دوربین، نمایشگر، ماژول IO ، ریدر و درب ورودی و خروجی را در آن تعریف کرد. 

تعریف اپراتورهای مختلف برای نرم افزار و اخذ گزارشات مالی به تفکیک آنها

یک سیستم امنیتی نیاز به سطوح مختلف دسترسی دارد. به طوری که  همه افراد، امکان دسترسی به کلیه تنظیمات، یا تعریف و حذف افراد را نداشته باشند. باتوجه به این موارد می توانیم اپراتورها (استفاده کننده گان نرم افزار) را تعریف نموده و به هر یک دسترسی های  مختلفی دهیم. 

نرم افزار کنترل تردد خودرو، تعریف اپراتور های مختلف جهت اخذ گزارشات مالی، نرم افزار کنترل تردد خودرو

 در نرم افزار فراگارد به صورت پیش فرض سطوح دسترسی شامل: دسترسی کامل به تمامی تنظیمات نرم افزار، تنها مشاهده گر، و بدون هیچ گونه دسترسی (عدم نمایش منوی مربوطه) تعریف شده است. از همین جهت در نرم افزار پارکینگ فراگارد امکان تعریف سطوح مختلف دسترسی مانند: ادمین، مدیر، نگهبان وجود دارد که برای هر سطح می توانیم اختیارات دسترسی، کنترلی و نظارتی مختلف را تعریف کنیم به طوری که ادمین دارای دسترسی کامل به تمامی تنظیمات و سطوح دسترسی می باشد و مدیر، دسترسی به بخشی از تنظیمات مثلاً حذف و اضافه کردن کاربران و گزارش گیری را داشته باشد و نگهبان، کمترین دسترسی را دارا بوده و تنها قابلیت مشاهده تردد ها را داشته باشد.  

همچنین برای دسته بندی دقیق تر و نظارت بهینه تر گروه های اپراتوری نیز تعریف شده است که می توان یگ گروه اپراتوری را به یک ریدر اختصاص داد و بدین ترتیب فقط اپراتورهای آن گروه، امکان کنترل وقایع ناشی از آن ریدر را خواهند داشت. 

قابلیت پشتیبانی از دوربین و ماژول های ورود و خروج و تعریف انواع محرک ها

با اضافه کردن دوربین، ماجول های IO، تابلوهای نمایشگر، ماجول اس ام اس، ماجول ویگند و … به سیستم، می توان قابلیت های سیستم را ارتقا داد و امکانات ویژه ای از سامانه گرفت. مثلاً می توان سامانه را به گونه پیکربندی نمود که :

قابلیت پشتیبانی از دوربین و ماژول های ورود و خروج و تعریف انواع محرک ها، نرم افزار کنترل تردد خودرو، نرم افزار فراگارد
  • با ورود یک کاربر غیر مجاز یک آلارم صوتی را به صدا درآورد. 
  • اگر شخص خاصی تردد کند یک پیامک به شماره مورد نظر ارسال شود. 
  • اگر خودرویی بیش از حد مجاز تردد کند یک پاپ آپ برای اپراتور بالا بیاید.
  • پلاکی تردد کند شماره پلاک از طریق ماجول ویگند به سیستم کنترل تردد دیگری ارسال شود.
  • با پر شدن پارکینگ چراغ قرمز در ورودی پارکینگ روشن شود و با خالی شدن پارکینگ چراغ سبز روشن شود. 
  • و بسیاری موارد دیگر   

نرم افزار مولتی کلاینت و مولتی سرور

نرم افزار پارکینگ فراگارد یک نرم افزار مولتی کلاینت و مولتی سرور است. مولتی سرور به این معنا که می توانید در صورت داشتن تعداد زیادی تجهیزات سخت افزاری که پردازش اطلاعات آنها توسط یک سرور به خاطر محدودیت قدرت پردازش سرور و یا موقعیت فیزیکی سخت افزارها، مقدور نمی باشد را توسط چند سرور در موقعیت های فیزیکی مختلف پردازش نمود. مولتی کلاینت به این معنا که از کامپیوترهای مختلف در موقعیت های مکانی مختلف می توان سیستم را پیکر بندی، کنترل، نظارت و گزارشگیری نمود.

نرم افزار مولتی کلاینت و مولتی سرور فراگارد

نتیجه

نیاز شما در پروژه کنترل تردد پارکینگ چیست؟ با وجود نرم افزار فراگارد دیگر نگران محدودیت های تکنولوژی کنترل دسترسی و هوشمند سازی ساختمان خود نباشید.

نرم افزار فراگارد یک نرم افزار جامع کنترل تردد چند جانبه است که می تواند برای کاربری های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد و به دلیل انعطاف بالا و امکانات فوق العاده آن به راحتی می تواند به سایر دستگاه ها متصل شود و انواع تنظیمات و قوانین تردد و دسترسی برای گروه های مختلف را  پیاده و اجرا کند. به همین سبب قادر خواهید بود از سیستم کنترل تردد خود بیشترین استفاده و بهره برداری را داشته باشید.

از مهم ترین قابلیت های نرم افزار فراگارد انعطاف و سازگاری بالا و سهولت در تعریف و انجام تمامی فرآیند ها است. بدون نیاز به پیچیدگی خاص شما می توانید با یک بار پیکربندی از امکانات بسیار و جذاب و تکنولوژی بومی سازی شده سیستم کنترل تردد پارکینگ فراگارد لذت ببرید.

همچنین نرم افزار جامع فراگارد با داشتن ویژگی های فوق العاده ی مدیریتی، دریافت گزارش و تنظیمات حرفه ای و همچنین رابط کاربری جامع و آسان، شما را در کنترل و نظارت این سامانه گسترده یاری می کند و همه ی این سخت افزار ها و تردد ها را می توانید به صورت یک جا از طریق یک سرور اصلی مدیریت نمایید.

کوچکترین مجتمع سطح شهر، مدارس هوشمند، مجتمع های بزرگ مسکونی، پارکینگ ها، ادارات، تشکیلات سازمانی بزرگ و یا سازمان هایی با درجه امنیت بالا و … همگی به راحتی می توانند با این نرم افزار کار کنند و از دنیای بزرگ و وسیع امکانات نظارتی این نرم افزار فوق العاده استفاده نمایند.

جهت تهیه نرم افزار کنترل تردد فراگارد و دریافت مشاوره با کارشناسان شرکت فرافن سامانه آسیا تماس بگیرید.

نرم افزار پارکینگ فراگارد

شرکت فرافن سامانه آسیا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید